Info o firmě

Firma Neoservis spol s r.o. byla založena v roce 1995 a stala se jediným dovozcem profesionální Německé vlasové kosmetiky Fy.EWALD C:EHKO pro Českou a Slovenskou Republiku.

Kadeřnické salony a zákaznici oceňují především to, že výrobky Fy. Ewald-C:EHKO jsou všechny klinicky testovány a splňují tak nejpřísnější kritéria ve světovém kosmetickém průmyslu,  vykazují tak nejvyšší možnou péči o vlasy a pokožku hlavy s dlouhodobými účinky,bez žádných vedlejších nežádoucích účinků.

Dále se ve spolupráci s firmou Eko-Natur se zabýváme prodejem domovních i velkokapacitních  čističek odpadních vod, fekálních jímek,vodoměrných šachet,lapáků tuků a dalších výrobků ze svařovaných polypropylénových desek.

Naše firma se také zabývá prodejem velkokapacitních a stolních postmixů, které při malém nároku na prostor a malé spotřebě energie umí vyrobit veliké množství hotové limonády,která je chlazená, čerstvě vyrobená a jednotlivé limonády se dají mezi sebou ještě míchat,takže vznikají nové a nové chutě,které zákazníky nikdy neomrzí.

Prakticky umíme nainstalovat tyto zařízení kamkoliv,samozřejmostí je záruka na tyto zařízení a pozáruční servis,závoz limonádových koncentrátů, poradenství atd…

Prodejna nových  užitkových vozů Mercedes Benz Sprinter a půjčovna těchto užitkových vozidel je samostatné středisko, které se právě rozšířilo i o servis těchto vozidel,včetně poskytování garančních prohlídek a služeb s tímto souvisejících.

Realitní činností se zabývá naše společnost již 12 let, vybrat si můžete i z naší nabídky , zajistíme právni servis  a vše potřebné k převodu vaší nemovitostí.